Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek Josh Radnor jako Ted


Joshova filmová tvorba obsahuje seriály jako "The Court," "Soudkyně Amy"("Judging Amy"), "Welcome to New York," "Miss Match," "Pohotovost" ("ER"), "Odpočívej v pokoji" ("Six Feet Under") a "Právo a pořádek" ("Law & Order").

Objevil se také v Broadwayské inscenaci The Graduate (Absolvent), jako protějšek Kathleen Turner. Mimo Broadway se vyskytuje ve Vineyard Theater, Manhattan Theater Club a Blue Light Theater Company. Joshe také můžete vidět ve snímku Not Another Teen Movie.

Narodil se a vyrostl v Ohiu v městě Columbus, ale v součastnosti žije v Los Angeles. Navštěvoval Kenyon College, kde vyhrál Paul Newman Acting Trophy.

Datum narození: 29.7.1974
Profil na IMDB zdeObrazek Jason Segel jako Marshall


Jason Segel je u televizního obecenstva nejlépe znám rolí Nicka Andopolise ze serálu "Machři a šprti," kde mimo jiné hrál s Busy Philipps, která si také v HIMYM zahrála. Jeho další televizní tvorba obsahuje vracející se postavu ze serálu "Kriminálka Las Vegas" a také seriál "Kolej, základ života."

Jason v součastnost pracuje na třech projektech: Despicable Me -animovaný film se Stevem Carellm, Gulliver's Travels s Jackem Blackem a The Adventurer's Handbook. Jasonova filmová tvorba obsahuje: Kámoš k pohledání (
I Love You, Man) s Jaime Pressly a Paulem Ruddem, Zbouchnutá (Knocked Up) s Katherine Heigl a Paulem Ruddem. Dále si zahrál ve filmech jako jsou Tenacious D in the Pick of Destiny, The Good Humor Man, SLC Punk! a Slackers.

Narodil se a vyrostl v Los Angeles, kde žije do součastnosti.

Datum narození: 18.1.1980
Profil na IMDB zdeObrazek Alyson Hannigan jako Lily


Alyson Hannigan je televiznímu publiku nejlépe známa jako Willow z televizního seriálu "Buffy, přemožitelka upírů" ("Buffy the Vampire Slayer"), za který vyhrála Teen Choice Award a Saturn Award.

Její další televizní tvorba obsahuje tituly jako
"Dotek anděla" ("Touched by an Angel"), "Picket Fences," "Veronica Mars," "King of the Hill," "That '70s Show," "Angel: The Series" a "Roseanne."

Mezi její hlavní filmové tituly patří trilogie filmů známá jako Prci, prci, prcičky (American Pie),
Prci, prci, prcičky 2 (American Pie 2), za který získala Teen Choice Award a Prci, prci, prcičky 3: Svatba (American Wedding), dále pak Beyond the City Limits, Dead Man on Campus a My Stepmother Is an Alien.

Alyson se narodila ve Washingtonu D.C.a vyrostla v Atlantě. V součastnosti žije v Los Angeles.

Datum narození: 24.3.1974
Profil na IMDB zdeObrazek Neil Patrick Harris jako Barney


Neil Patrick je znám z televizních obrazovek ze seriálu "Doogie Howser, M.D.," za který byl nominován na Golden Globe. Od té doby se stal etablovaným hercem účinkujícím ve všech mediích. V poslední době nejčastěji vystupoval v divadelní hře All My Sons, kterou napsal Arthur Miller uváděnou v Geffen Playhouse. Jeho další součastné divadelní tituly obsahují názvy jako jsou Tick, Tick…Boom, výherce muzikálové ceny Tony Award, Assassins,Cabaret a Proof.

Jeho televizní tvorba obsahuje seriály "Stark Raving Mad," "Will & Grace," "NUMB3RS," a také mini-sérii "Joan of Arc." Neil Patrick také účinkoval ve filmu "The Christmas Blessing", "Dr. Horrible's Sing-Along Blog."

Mezi jeho filmové účinkování se řadí filmy jako Zahulíme, uvidíme (Harold and Kumar Go to White Castle),
Zahulíme, uvidíme 2 (Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay), Bratrstvo černé pracky (Undercover Brother), Hvězdná pěchota (Starship Troopers), The Next Big Thing a Klářino srdce (Clara's Heart), za který byl nominován na Golden Glob.

Neil Patrick Harris vyrostl v Albuquerque v Novém Mexiku. V součastnosti žije v Los Angeles.

Datum narození: 15.6.1973
Profil na IMDB zdeObrazek Cobie Smulders jako Robin


Její televizní tvorba obsahuje hlavní roli v seriálu "Veritas," dále se objevila v "The L Word," "Andromeda," "Smallville," "Tru Calling," "Jeremiah" a "Special Unit 2."

Cobie účinkovala v divadelních hrách jako "Singing in the Rain," "Grease" and "Women a Wallace. Dále jste ji mohli vidět ve snímku Dlouhý víkend.

Cobie vyrostla ve Vancouver v Kanadě. V součastnosti žije v Los Angeles.

Datum narození: 3.4.1982
Profil na IMDB zde